top of page

Group

Public·46 members

[SHIKO ONLINE] Kosova Zvicra drejtpërdrejt live 9 shtator 2023


5 orë më parë — Kosova do të luajë të shtunën ndaj Zvicrës ndeshjen e katërt të fazës së grupeve për kualifikimet e Euro 2024.
Hoxha më herët ishte Ministre e Drejtësisë ku nga aty ishte kritikuar ashpër nga Lëvizja Vetëvendosje sa i takon çështjes së drejtësisë. Ndërsa Frashër Krasniqi, deputet i Lëvizjes Vetëvendosje tashmë gjendet në stacion të Policisë ku pritet të merret në pyetje rreth rrahjes me deputetin e Nismës, Milaim Zeka: “Momentalisht më kanë thirrur si avokat i frashërit dhe për pak kohë do të merret në pyetje për ngjarjet që kanë ndodhur në Klan Kosova. Masa e arrestit shtëpiak që i ishte shqiptuar në rastin e quajtur si terrorizëm është zëvendësuar me masën e lajmërimit në stacion të policisë. Frashëri e ka respektuar këtë. Ajo që mund të themi është se mund të shpëtojë pa ndonjë masë më të rëndë sepse gjithçka ka qenë publike dhe ka qenë e incizuar.


A ka Kosova ende gjasa për Euro 2024? Kosova do të luajë të shtunën ndaj Zvicrës ndeshjen e katërt të fazës së grupeve për kualifikimet e Euro 2024. Dardanët nuk i kanë nisur mirë këtë eliminatore edhe pse llogariteshin si favorit, sidomos për pozitën e dytë. Nga katër ndeshje, Kosova ka marr tri barazime dhe një humbje deri më tani. E nisi në mars me barazim në udhëtim te Izraeli (1-1) që u konsiderua rezultat pozitiv, por në ndeshjen e dytë kur pritej fitorja e parë, Kosova barazoi me Andorrën po ashtu me rezultat 1-1.


ATV: Ballina ATV LIVE - Drejtpërdrejt. Live (- shikues) Kosova – Zvicra përballje e shqiptarëve në 'Fadil Vokrri'. 8 Shtator, 2023 -


Shqiperia Live PTV Sports Live Official qipëria Zvicra U20 drejtpërdrejt - Kërko në Google Diaspora Chat - Dardania Chat - Kosova Chat - KosovaChat - Chat


Nga grupi ku ishin favorit, po rrëshqisnim në autsajder, ku fitorja e parë ende nuk ka ardhur. Por, shumë njohës i japin Kosovës ende gjasa për pozitën e dytë, me një kusht. Fitorja në ndeshje ndaj Zvicrës është detyrim, pasi një fitore në “Fadil Vokrri” të shtunën, do t’i dërgonte Dardanët në kuotën e 6 pikëve. Pas kësaj do të mbeteshin edhe pesë ndeshje të tjera, që me dëshirë dhe angazhim më të madh, në secilën prej tyre do të mund të merrnin pikë. Me 15 pikë të mbetura në lojë dhe me gjashtë sa do të kishte, gjithmonë nëse fiton nga Zvicra, atëherë Kosova do të kishte gjasa.


ch online&print organizon drejtpërdrejt, më 24 qershor, të enjten, nga ora 19, një prezantim ekskluziv me specialistë të turizmit në Kosovë. Me këtë rast ata do të përgjigjen për gjithçka lidhur me ofertat turistike që ofron këtë verë Kosova. Bashkëbiseduesit tanë do të jenë: Baki Hoti, kryetar i Unionit të Turizmit, Ardall Celina – platforma Kosovapass dhe Viryt Gacaferri – Merimanga. Debatin e moderon Sevdail Tahiri nga albinfo. ch dhe Blerina Batusha-Xërxa nga Swisscontact.


((futbolli@)) Polonia U21 Kosova U21 drejtpërdrejt falas 8 s 1 ditë më parë — Mungojnë: drejtpërdrejt drejtpërdrejtPoland U21 v Kosovo U21 LIVE 8. 9. Republika Çeke | Vesna – My Sister's Croën Zvicra| Remo


Ndeshjet e qershorit priteshin me entuziazëm për rikthim te rezultatet, por ndaj Rumanisë erdhi barazimi i tretë me radhë. Dardanët shënuan në këtë ndeshje, por për pozitë jashtë loje gjatë aksionit, goli u anulua. Tri barazimet u harruan kur erdhi humbja nga Bjellorusia dhe atë në terren neutral, pasi ndeshje e humbur 2-1 erdhi në Budapest. Kjo humbje rrëzoi entuziazmin e ekipit dhe tifozëve, pasi që kur kishin mbetur edhe gjashtë ndeshje, shpresat kishin filluar të veniteshin dukshëm.


Shefi i Ushtrisë Zvicerane: Tepër herët për tërheqje nga Përkundrazi, Kosova ka për Zvicrën një rëndësi të drejtpërdrejtë për faktin se dhjetë për qind të popullatës kosovare jetojnë në


Gazeta10: Ballina Ballina. KANAL 10 LIVE No posts found. DASh përsërit: Kosova nuk duhet të marrë veprime që përshkallëzojnë situatën në


(((TRANSMETIM!!!))) Kosova Zvicra drejtpërdrejt live 09/09/2 IBNVendas IBNVendas (TRANSMETIM!!!))) Kosova Zvicra drejtpërdrejt live 09/09/2023 4 orë më parë — Kosova dhe Zvicra do të përballen sonte në ndeshjen kualifikuese


Pas 45 minutave të para “Helvetikët” po avancojnë 1-0. Golin për zviceranët e shënoi Remo Freuler.... Zyrtare: Primoz Gliha është selektori i ri i kombëtares së Kosovës Shqipëria 'gëzon' tri pikët e para në kualifikueset për "EURO 2024" ​“Fadil Vokrri” nikoqir i ndeshjes së sotme mes Kosovës dhe Zvicrës SHAQIRI “Ka qenë gjithmonë ëndërr të luaj një herë në Kosovë”, Xherdan Shaqiri me postim prekësSHAQIRI ​“Fadil Vokrri” nikoqir i ndeshjes së sotme mes Kosovës dhe ZvicrësKosova Xhaka Xhaka: Ndeshja kundër Kosovës e veçantë dhe emocionueseXhaka Lojërat mesdhetare 2030 Historike, Kosova organizon Lojërat Mesdhetare të vitit 2030Lojërat mesdhetare 2030 Gliha: Në futboll nuk është gjithmonë mirë, po mundohemi të gjejmë zgjidhjeKosova KOSOVA U17 Kosova U17 fiton miqësoren e dytë kundër Maqedonisë së VeriutKOSOVA U17 showbiz Përballje titanësh: Ilir Shaqiri kërkon të konkurrojë në BBV 3 me Luizin dhe Donaldin Ilir Shaqiri do të rikthehet së shpejti në ekranin e Top Channel si kryetari i jurisë për spektaklin e kërcimit Dancing With the Stars.


Ballina - Gazeta10Gazeta10 Facebook Instagram Youtube Kanal10 Lajme Sport 10+ Search KANAL 10 LIVE VIDEO TE KANAL 10 VIDEO ‘Çka kam unë faj që Albini është i mirë? ’ – Gashi ‘shpërthen’ me lavdata për kryeministrinVIDEO Gallate KË DO TA VOTONIT NË ZGJEDHJE?! Gallate Atmosfera në prag të ndeshjes së shumëpritur Kosovë-ZvicërVIDEO Raport A u zbraps komuna e Mitrovicës së veriut, për të mos zbatuar vendimi për lirimin e objekteve? Raport Fillon ndërtimi dhe renovimi i shtëpive të shqiptarëve në veriVIDEO Përfundon afati, objektet nuk lirohen nga serbët – flet Branislav KëstiqRaport TEMA E GAZETËS HISTORI Dosja e plotë: Gjyqi ndaj Ibrahim Çelos në Selanik për vrasjen e Hasan PrishtinësHISTORI Jo përdorimit politik të FSK-së! FFK-ja “Faleminderit Albert, Kosova nuk të harron”, nderohet Bunjaku para mijëra tifozëveFFK-ja E fundit Policia serbe arreston drejtorin e Administratës në Leposaviq, reagon Sveçla: Beogradi urgjentisht ta lirojëE fundit Aktuale Asociacioni i Qendrave për Punë Sociale: Haxhiu t’i përmbushë obligimet e jo të sulmojëAktuale Kampionati Evropian Blick: Pagat në Kosovë 300 euro, ndërsa bileta e ndeshjes ndaj Zvicrës 500 euroKampionati Evropian Bote Mbretëria e Bashkuar, Kanadaja, Suedia dhe Ukraina padisin IraninBote Ohër Gashi: Vuçiq do të paraqes humbjen si fitore, siç kanë bërë gjatë historisëOhër Kurti ‘qorton’ Perëndimin për qasje të butë ndaj Serbisë: Kthejani regjimin e vizave, pastaj e zbatojnë marrëveshjenAktuale Tekstet shkollore MASHT del me njoftim për prindërit që aplikuan për mjetet e teksteve shkolloreTekstet shkollore Termeti Rritet në mbi 1000 të vdekur numri i të vdekurve nga tërmeti në MarokTermeti Ndeshja Ndeshja Kosovë-Zvicër, Haradinaj: Djemtë tanë kanë një mentalitet të fortëNdeshja 10 LIVE Aksident në autostradën “Ibrahim Rugova”, 2 persona të lënduar Kurti nga Estonia: Nuk mendoj që ka arsye të flitet për regjim të vizave Policia serbe arreston drejtorin e Administratës në Leposaviq, reagon Sveçla: Beogradi urgjentisht ta lirojë Kurti 'qorton' Perëndimin për qasje të butë ndaj Serbisë: Kthejani regjimin e vizave, pastaj e zbatojnë marrëveshjen GJYKIMI SPECIAL Dëshmitari kundër Thaçit dhe të tjerëve: Gjatë luftës përkrahnim LDK-në, sot e mbështesim Kurtin Asnjë detaj edhe pas 4 orësh nga seanca e mbyllur në Hagë “Duart dhe këmbët i kisha gjithmonë të ënjtura nga rrahjet”, Krasniqi emocionohet kur flet për torturat ndaj tij LIVE Krasniqi: Absurde të akuzohem për persekutimin e anëtarëve të LDK-së (VIDEO)LIVE gjykimi special Përfundon bastisja në banesën e ish-këshilltarit të Thaçit, avokati tregon detajegjykimi special Hoxhaj i bindur në pafajësinë e çlirimtarëve: Historia s’mund të rishkruhetgjykimi special TË FUNDIT MË TË LEXUARAT “Faleminderit Albert, Kosova nuk të harron”, nderohet Bunjaku para mijëra tifozëve Shefi i Presidencës i reagon serbëve: Sportistët tuaj do të vijnë në Kosovë për Lojërat Mesdhetare Haxhiu: Ata që janë kundër Kodit Civil, duhej të na tregonin para se të anëtarësoheshin në VV Policia konfiskon 600 gramë flori pasi u gjetën në një veturë në Shtërpcë, arrestohet një person Bajrami ngre alarmin: Për herë të parë nga Kosova ka ikje masive të punëtorëve të administratës A u zbraps komuna e Mitrovicës së Veriut, për të mos zbatuar vendimin për lirimin e objektit? OPINION 10 Qeveria Kurti nuk po i zgjidh problemet ajo është vetë problemiFaton Abdullahu Ja si e ka tranformuar mafian pushtimi rus i Ukrainës“The Economist” Më keq se intervenimi policor është vetëm zmbrapsja! Halil Matoshi Shifrat që shpërfaqin mashtrimin e qeverisëRamush Haradinaj Hagë, heshtja e frikshme përballë Speciales Arben Ahmeti Qeveria Kurti nuk po i zgjidh problemet ajo është vetë problemiFaton Abdullahu Më keq se intervenimi policor është vetëm zmbrapsja! Halil Matoshi Shifrat që shpërfaqin mashtrimin e qeverisë Ramush Haradinaj Ja si e ka tranformuar mafian pushtimi rus i Ukrainës “The Economist” Hagë, heshtja e frikshme përballë Speciales DUHET LEXUAR Kurti ‘qorton’ Perëndimin për qasje të butë ndaj Serbisë: Kthejani regjimin e vizave, pastaj e zbatojnë marrëveshjen Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, në një intevistë për median estoneze “Delfi” ka bërë një numër komentesh qortuese ndaj “qasjes së butë” të Perëndimit ndaj...


Me albinfo. ch, LIVE: Zbulojmë bashkë ofertat turistike të KosovësPlatforma mediale albinfo. ch online&print organizon drejtpërdrejt, më 24 qershor, të enjten, nga ora 19, një prezantim ekskluziv me specialistë të turizmit në Kosovë E shtunë, 19 Qershor 2021 - 15:10 Pushimet verore po afrohen. Përveç destinacioneve tashmë të njohura turistike, në Kosovë ka edhe mjaft vende dhe atraksione turistike që duhen vizituar gjithsesi. Janë vende ku ju presin eksperienca të jashtëzakonshme gjatë pushimeve. Për t`i bërë më të njohura këto vende dhe potencialin turistik që disponojnë ato, platforma mediale albinfo.


Hage Abdullahu: Thaçi e Veseli përfaqësojnë vlerat mbi të cilat u ndërtua historia e re e KosovësHage Asociacioni Petkoviq: Bislimi ikën nga tema e Asociacionit si djalli prej kryqitAsociacioni Gruda viziton Thaçin e Veselin: Të gatshëm të dëshmonin luftën e drejtë të UÇK-sëHage KRU Prishtina Kjo pjesë e Fushë Kosovës nesër do të mbesë pa ujë të pijshëmKRU Prishtina Intervista e Bislimit “Nuk keni parë gjë akoma” – Klinaku flet për intervistën e Bislimit për “Danas”Intervista e Bislimit Bislimi: Në Marrëveshjen Bazë nuk është njohja formale nga Serbia – lëshim nga KosovaAktuale Lufta në Ukrainë “Nuk ka kompromis me Putin”, Zelensky: Kush bën marrëveshje me të, përfundon si PrigozhinLufta në Ukrainë SPORT 10 Kosova Zvicra në epërsi pas pjesës së parë Ka përfunduar pjesa e parë mes Kosovës dhe Zvicrës.


Rrahja “live” në TV e deputetëve të Kosovës, reagime të shumta, ministrja Hoxha: Rrugaçë! Flash News KRYESORE Politiko 29 Shtator 2017, 21:23 Akti i shëmtuiar i rrahjes së sotme “live” në TV, u përcoll nga reagime të shumta jo vetëm të qytetarëve, por edhe politikanë të ndryshëm. Kujtojmë se zyrtarët e lartë të vendit nuk janë në Kosovë. Ministrja e Integrimeve Evropiane, Dhurata Hoxha, ka reaguar pas përleshjes fizike mes deputetëve Milaim Zeka e Frashër Krasniqi. ‘’Për çdo ditë po e zbulojnë fytyrën e tyre të vërtetë – ‘me zemër e me mendje’ rrugaqa’’, ka shkruar ajo në Facebook.


Balerini... Fero ndalon veturën për të falur namazin Dafina Zeqiri në një lidhje të re dashurie? – Ja kush është ai “AZET u bë i famshëm nga …”- Menaxheri Jetmir Agaj rrëfen historin motivuese të reperit Petrol Company Petrol Company fillon lojën shpërblyese të shumë pritur me smsPetrol Company Showbizz Fero ndalon veturën për të falur namazinShowbizz A janë ndarë përfundimisht çifti i njohur Vivien dhe Getinjo? Showbizz Gallatë “AZET u bë i famshëm nga …”- Menaxheri Jetmir Agaj rrëfen historin motivueseGallatë Filma Ky është seriali i ri më i shikuar në NetflixFilma Prishtina Tocket Oferta për udhëtimet e fundvititPrishtina Tocket EMISIONET KANAL10 🔴Lajmet 18:30 - 09. 09.


Dukagjini Dukagjini ju mban të informuar në kohë reale me lajmet e fundit nga vendi, rajoni dhe


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

 • wcdcservices
 • Lokawra Shiopa
  Lokawra Shiopa
 • Genevieve Cleopatra
  Genevieve Cleopatra
 • Phoenix Grace
  Phoenix Grace
 • bucher bestseller
  bucher bestseller
Group Page: Groups_SingleGroup
bottom of page